January 14, 2017

Video z rozhovoru

9:30 am

Audioknihy jsou skvělým způsobem, jak se vydat do světa. Jak procestovat celou Říši fantazie za poměrně krátký čas. Umožňují vnímat hlas jako mocný nástroj. A ve spojení s doplňující hudbou může vzniknout delikátní záležitost. Když se toto podaří, vyjde z toho báječný a chutný dezert. A Viktorčin podmanivý hlas se skví jako třešnička na dortu. 

Téma knihy Kamarád Jak koresponduje s Viktorčiným posláním –  že žádný sen není tak velký, abychom o něj nemohli usilovat, a že nelze říct, že něco nelze. Audiokniha je úžasnou možností, jak se ještě více přiblížit dětem. I to splňuje dívčino motto o kamarádství a bezprostřednosti. Viki může být inspirací pro děti, kterým dělá potíže číst nahlas. Je úžasné sledovat, jak desetiletá dívka dokáže upoutat svým hlasem. Jak představuje hrdiny příběhu, jak je nechá ožívat a zhmotňovat. Jak pobízí hrdiny knihy, aby se usadili v dětském pokojíčku. Zprostředkovává krásný a jemný příběh dětem, které mají rády vyprávění, pohádky a velká dobrodružství – a třeba ne vždy se jim daří číst. Ukazuje, jak je důležité nestydět se, bojovat a zapojit se i ve chvíli, kdy někomu něco nejde. 

Když si ještě uvědomíme, že vznik této audioknihy podnítila velká touha pomáhat, máme před sebou opravdu úžasný projekt. Neznám lepší způsob, jak lépe podpořit rozvoj čtenářství – i u dětí, kterým se v této oblasti příliš nedaří. Jde o to, motivovat tím, že si chceme poslechnout další a další příběhy. Pěkně se uvelebit, dát si něco dobrého, otevřít uši i duši. To všem dětem náramně sluší. 😊

Malý princ

Eliška Podzimková

January 14, 2017

Boxing with Jasmine

9:30 am

Tell people more about the classes you offer. Add images, text and links, or connect data from your collection to display dynamic content.

Jasmine Aziz

January 14, 2017

Weight Lifting with Iron

10:00 am

Tell people more about the classes you offer. Add images, text and links, or connect data from your collection to display dynamic content.

Iron Mike

CO SE SEM NEVEŠLO, JE TADY

  • Instagram Vikimixprague
  • Viki Talks na Spotify
  • Vikimix na Facebooku
  • Vikimix na Youtube
  • Viki Talks na Libsyn

MĚJ PŘEHLED O NOVINKÁCH

Žádná otázka není hloupá, proto se neboj nám napsat:

NĚCO TĚ ZAJÍMÁ?

© 2020 by VikiMix
 

Kam je máme poslat?